SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

Lifestyle Moda

Jak wystylizować glany do sukienki?

Zazwyczaj sukienka kojarzy nam się albo z wielkimi wyjściami i wtedy zwykle zakładamy do niej wysokie obcasy. Jednak na tym nie kończą się stylizacje z sukienką. Jeśli chcemy jednocześnie wyglądać kobieco, ale też z pazurem, możemy założyć glany do sukienki. Tego rodzaju buty dodadzą coś ciekawego do naszej stylizacji. Nie będzie już to typowy strój, który widzieliśmy już wielokrotnie. Takie cięższe buty sprawią, że wyróżnimy się w tłumie i przyciągniemy wzrok wielu osób na ulicach. Co prawda buty te powstały z myślą o wojskowych, ale obecnie każdy ma do nich dostęp. Są one solidne, wykonane ze skóry i dosyć ciężkie. Noszenie ich może na początku być dla nas czymś nowym, jeśli nigdy wcześniej nie miałyśmy na nogach podobnego obuwia, ale szybko będziemy w stanie się do tego przyzwyczaić.

Glany do sukienki to z pewnością dość odważny zestaw

Więc z pewnością nie będzie on pasował do każdej kobiety. Niemniej jednak, jeśli czujemy, że nudzą nas nasze zwyczajne stylizacje, z pewnością warto spróbować czegoś nowego. Jakie sukienki sprawdzą się do tego rodzaju obuwia? Przede wszystkim, musimy zwrócić uwagę na ich długość. Ważne jest to, żeby nasze buty były widoczne, więc to do nich powinniśmy dopasować resztę stroju. Glany mogą mieć różną długość, niektóre sięgają nawet nad kolano. Najpopularniejsze jednak mają 10 dziurek i sięgają nam mniej więcej do połowy łydki. Dlatego nie powinniśmy zakładać do nich sukienki maxi. Najlepsza będzie długość za kolano, lub krótsza.

Dzięki temu nie będziemy zakrywać najważniejszej części naszej stylizacji. Glany do sukienki warto też połączyć z innymi bardziej rockowymi akcesoriami. Świetnie sprawdzi się tutaj skórzana kurtka, która doskonale dopełni stylizację. Możemy też dodać jakieś ciekawe naszyjniki czy mocniejszą bransoletkę lub zegarek. Świetnie sprawdzą się tutaj wszelkie dodatki, które będą miały ćwieki i, które będą wykonane ze skóry. Oczywiście jeśli jesteśmy weganami, możemy zdecydować się na skórę ekologiczną, wykonaną z materiałów syntetycznych.

Zobacz: https://www.szafatosi.pl/biustonosz-do-sukienki-bez-plecow-jak-dobrac/