SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

modne sukienki
Lifestyle Poradniki

Jak dobrać sukienkę do noszonego rozmiaru?

Pewnie już wielokrotnie zdarzyło ci się kupić coś do ubrania z myślą o tym, że kiedyś do niego schudniesz. A co było później? Później zwykle nie realizowałaś swoich planów. Odkładałaś nowy ciuch gdzieś w głąb szafy, zapominając i o nim, i o swoich planach związanych z odchudzaniem. Absolutnie nie możesz natomiast postępować w taki sposób, gdy próbujesz wybierać dla siebie modne sukienki.

Modne sukienki a odpowiedni rozmiar

Nie możesz ryzykować, że później nie wbijesz się w kupioną kreację, gdy już będziesz miała zamiar ją założyć. Jeśli chcesz czuć się pewnie, komfortowo i spokojnie, musisz zawsze wybierać takie kreacje, które będą idealnie wyglądać właśnie na twojej figurze. Uważaj więc na przymierzanie sukienek w niedopasowanych do ciebie rozmiarach. Zdaj sobie sprawę z tego, że moda jest dla wszystkich – i dla bardzo szczupłych, i dla tych bardziej kształtnych kobiet. Nie musisz być wcale idealna. Nie musisz wyglądać jak wychudzone modelki z katalogów, by prezentować się zjawiskowo. Jeżeli nosisz rozmiar 40, nie próbuj na siłę wciskać się w modne sukienki o rozmiarze 36, bo nie ma to najmniejszego sensu. Wybieraj to, co pasuje do twojego ciała.

modne sukienki

Jaka modna sukienka pasuje do danego typu figury?

Zwracaj uwagę na typ swojej figury i próbuj tak nią manewrować, by zawsze prezentowała się ona doskonale. Wybieraj sukienki w takim rozmiarze, jaki nosisz aktualnie i nie kupuj kreacji z myślą o tym, że może kiedyś uda ci się do nich schudnąć. Jeżeli tak rzeczywiście się stanie, w razie potrzeby zawsze będziesz mogła ponownie udać się na zakupy i tym razem wybrać strój w mniejszym rozmiarze.

bymagdalene.com.pl