SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

Jak wybrać idealną sukienkę plus size
Moda

Jak wybrać idealną sukienkę plus size?

Niewiele jest ubrań, które podkreślają kobiecość w lepszy sposób niż sukienka. Noszenie sukienki to niezawodny sposób, aby poczuć się bardziej kobieco i jednocześnie wydobyć wewnętrzną dziewczynę. Dlaczego nie nosimy więcej sukienek? Noszenie sukienki wymaga trochę odwagi – to odważne posunięcie. Sukienka ma w sobie odrobinę przesłania w stylu „patrz na mnie” a czasami możemy nie chcieć zostać zauważeni. W tym artykule znajdziesz kilka świetnych wskazówek, jak wybrać sukienkę do ciała w rozmiarze plus.

Zasady wyboru sukienek w dużych rozmiarach

  • Szukaj sukienki, która tworzy dla Ciebie talię w najmniejszej części, często tuż poniżej linii biustu. Jeśli sukienka nie ma wbudowanego w nią tego kształtu, rozważ dodatki, takie jak pasek lub szalik, aby stworzyć tę sylwetkę. Jeśli jesteś obdarzona naturalną talią, podkreśl to. Jeśli nie masz dużo talii, stwórz sztuczną talię, zaciskając najmniejszą część sylwetki, albo przez krój sukienki, albo przez dodatki.
  • Podkreśl swoje atuty. Obie te sukienki mają otwarty dekolt, który podkreśla kobiecy dekolt i biust. Ciekawe dekolty dla kobiet w rozmiarze plus to dekolt w szpic, dekolt w kształcie serca i dekolt w łódkę. Niektóre kobiety w dużych rozmiarach uważają, że ponieważ w niektórych miejscach są duże, „nie wolno im” pochwalić się swoimi najlepszymi rolami. To bzdury! Nikt z nas nie jest doskonały, ale popisywanie się naszymi najlepszymi częściami to przecież nic złego!

Dlaczego sukienka jest twoim najlepszym przyjacielem?

Pamiętaj, że sukienka może być Twoim najlepszym przyjacielem. Wiele kobiet w dużych rozmiarach unika sukienek, ponieważ myślą, że są dla „chudych dziewczyn”, ale to nieprawda. Sukienka pozwala wyeksponować swoje krągłości w sposób, którego nie potrafi żaden inny element garderoby.

Tylko pamiętaj, aby unikać stylu mu-mu lub czegokolwiek, co nie pasuje. Nie wybieraj też pudełkowatych, bezkształtnych sukienek. Jeszcze jednym stylem, którego należy unikać, jest długa, bezkształtna „sukienka prerii”, tak popularna pod koniec lat 80. Postaw więc na pochlebny kształt, a w sukience możesz wyglądać kobieco i pięknie.

Jeżeli szukasz ciekawych sukienek w dużych rozmiarach to koniecznie odwiedź sklep, który się w tym specjalizuje. Nam na przykład ostatnio wpadło w oko kilka sukienek tutaj: https://innainna.pl/25-sukienki-plus-size. Sprawdź i znajdź coś dla siebie