SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

makijaż na lato
Lifestyle

Makijaż na lato

Za oknami mamy jeszcze zimę, ale warto już teraz zapoznać się z najnowszymi trendami, które będą obowiązywać w sezonie letnim. W szczególności powinniśmy zwrócić uwagę na makijaż, który latem wygląda zupełnie inaczej niż zimą. Jest on zdecydowanie bardziej delikatny, a przynajmniej powinien taki być.

Makijaż na lato powinien podkreślać naszą urodę. Nie powinien być on mocny i ciężki, ponieważ nie wygląda to estetycznie. Ciepłe powietrze i wysokie temperatury sprawiają, że makijaż potrafi się rozmazać. Z całą pewnością żadna kobieta nie czuje się dobrze w takiej sytuacji. Dlatego powinnyśmy postawić na delikatne kosmetyki w niewielkiej ilości. Czasami nawet warto wyjść z domu bez makijażu, żeby nasza twarz chociaż trochę opaliła się naturalnie. Oczywiście pamiętajmy wtedy o odpowiednim kremie, bez którego nie powinniśmy ruszać się z domu.

Latem zazwyczaj jedynie delikatnie podkreślamy oczy. Nasze usta są za to dużo wyraźniej podkreślone. Nadal największą popularnością będą cieszyć się wszelkiego rodzaju błyszczyki, które naprawdę świetnie sprawdzają się nie tylko w sezonie letnim. Kolory dominujące latem cały czas będą takie same, ale tym nie powinnyśmy się za bardzo przejmować. Zawsze warto postawić na taki kolor, w którym czujemy się dobrze i nie powinno być dla nas ważne to czy jest on w danym momencie modny, czy też nie. Pamiętajmy o tym, że niektórym jakiś kolor po prostu pasuje, a inni będą w nim wyglądać źle. Jeżeli więc mamy swój ulubiony letni kolor makijażu, to się jego trzymajmy.

littlepleasures.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *