SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

Lifestyle Moda

Ponczo wróciło do łask

Już niedawno mogliśmy zaobserwować, że do łask powróciło ponczo. Porównując różne ubrania, możemy chyba śmiało stwierdzić, że jest to najprostsze okrycie i że nie wymyślono jeszcze nic prostszego. Badania wykazują, że było ono popularne już w prehistorii. W końcu tradycyjne ponczo to tylko prostokątny kawałek materiału z otworem na głowę, chociaż niektóre posiadały kaptury. Kiedy i jak nosić ponczo? Jest to niezwykle dobre ubranie na jesień czy zimę, chociaż naszym zdaniem sprawdzi się o każdej porze roku: zarówno w mroźną jesień czy też w chłodny letni wieczór, kiedy mamy ochotę się okryć przed wiatrem, ale nie mamy nastroju na kurtkę, grubą bluzę czy sweter.
Ponczo posiada wiele różnych krojów, długości, kolorów czy stylów. Powinniśmy zastanowić się, jak nosić ponczo, jeżeli chcemy w nim wyglądać naprawdę dobrze.

Zacznijmy od dopasowania ponczo do naszej sylwetki

Wydawałoby się, że skoro ponczo to zwyczajny prostokąt z materiału, to krój nie ma znaczenia. Nic bardziej mylnego! Wysokim i szczupłym dziewczynom zalecamy długi model okrycia. Takie ponczo skraca sylwetkę i dodaje kilogramów, co może być pożądane przez takie osoby. Warto założyć do niego także obcasy! Niższe panie mogą zakładać krótsze ponczo, dzięki któremu będą wydawać się wyższe. Czujesz, że masz nieproporcjonalnie chude nogi do reszty ciała? Ponczo sięgające za biodra pomoże zamaskować wystający brzuch czy szersze biodra czy ramiona, a jednocześnie podkreśli szczupłe nogi. To naprawdę działa!

Jak nosić ponczo powinny szczupłe dziewczyny o niskim wzroście?

Jeżeli przewiążą ponczo paskiem w talii, zarysują kobiece kształty i nawet jeśli ich sylwetka na co dzień tego nie dopuszcza, o zarysują kobiece wcięcie w talii. Ponczo bez paska mogłoby wyglądać jak worek ziemniaków, jednak przewiązane sprawiają, że dziewczyna wydaje się mieć pożądaną sylwetkę, a w połączeniu z butami na obcasie będzie się wydawać wyższa niż w rzeczywistości? Jak nosić ponczo? Ten poradnik powinien Ci pomóc i wyjaśnić. Wszystko zależy od Twojej sylwetki. Wyjaśniamy!

Zobacz również: https://www.szafatosi.pl/smukle-cialo-i-niewielki-obwod-talii-jak-osiagnac/