SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

lalki Baby Annabell
Zakupy

Czym się wyróżniają lalki Baby Annabell?

Nie ulega wątpliwości, że lalka Annabell, będzie doskonałym prezentem dla każdego dziecka. Dzięki opiece nad maleńkim bobaskiem, który zawsze będzie reagował na otaczający go świat, dziecko będzie mogło przeżyć niesamowite doświadczenia, a do tego cały czas będzie rozwijać swoją empatię i kompetencje społeczne. Nie ma się zatem, co dziwić, że obecnie lalki Baby Annabell są takie popularne. Czy warto się na nią zdecydować i jakie jeszcze kompetencje może rozwinąć u dziecka?

Lalki Baby Annabell

Z całą pewnością, kiedy tylko lalki Baby Annabell pojawią się w domu, to każda inna zabawka przestanie interesować naszą małą królewnę. Tego typu lalka z całą pewnością zdobędzie jej serce i sprawi, że stanie się jej niezbędną towarzyszką. Lalki Annabell wyglądają jak żywe i rzeczywiście przypominają małe bobasy – są w stanie w górę i w dół poruszać ustami, a przy tym w charakterystyczny sposób naśladują ssanie, a do tego zamykają i otwierają oczy, płaczą prawdziwymi łzami, robią siku, gaworzą, czy też ziewają. Ważne jest to, że przy opiekowaniu się taką lalką, dziecko nie musi kierować się wyobraźnią, ponieważ zabawka sama zmotywuje dziecko do tego, aby zareagowało na pewne zachowania. Na przykład, kiedy lalka zacznie płakać, to trzeba zwrócić na nią większą uwagę, podać jej smoczek, czy też wodę z butelką. Może być tak, że mała mama będzie musiała ją nosić i tak klepać po pleckach, aby lalce się odbiło. Tutaj możliwości są naprawdę nieskończone. Jeżeli zatem poszukujemy prezentu dla dziecka, to taka lalka będzie strzałem w dziesiątkę!

Ogrom ciekawych zestawów

Obecnie, lalki Baby Annabell, zakupić możemy w różnych ciekawych zestawach, ale w wielu sklepach znajdziemy także pojedyncze modele. Wszystko zależy o tym, czego pragnie nasze dziecko i jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. Bez najmniejszego problemu będziemy mogli na przykład dokupić zabawki do lalki, dzięki czemu w każdej chwili będzie można ją przebierać. Bez wątpienia, takie rzeczy będą doskonały prezentem dla miłośniczek popularnej lalki, ponieważ dzięki dodatkowym kolekcjom, można uzupełniać zabawkową szafę. Ubranka przeznaczone do lalki Annabell do złudzenia przypominają te, które rzeczywiście zakładamy dzieciom i oczywiście odpowiadają na aktualne trendy panujące w modzie niemowlęcej. Interaktywne lalki Baby Annabell sprawiają, że można się nimi opiekować tak, jak prawdziwym dzieckiem, co znacznie pobudza w dziecku kreatywność oraz opiekuńczość i może się sprawdzić zwłaszcza wówczas, jeżeli w danym domu, za jakiś czas rzeczywiście ma się pojawić nowy członek rodziny, a my chcemy na to przygotować dziecko.