SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

hydraulk
Lifestyle Poradnik

Hydraulik, monter, księgowy, masażysta – gdzie szukać specjalistów?

Bez względu na to, co jest przedmiotem usługi, jako klienci zawsze chcemy realizację powierzać w ręce sprawdzonych specjalistów. Gdzie ich szukać? Czy wciąż najlepszym źródłem jest polecenie od znajomego? 

Slogan “specjalista z polecenia” funkcjonuje w branży usług już od dawna. Kto w życiu nie spotkał się jeszcze z tego typu pytaniami: “Robię remont. Polecisz jakąś sprawdzoną ekipę?” lub “Masz może jakiegoś dobrego fryzjera? Podasz numer telefonu?”. Ludzie chętnie korzystają z pomocy bliskich i zaufanych osób w czasie poszukiwania specjalistów. Wpływają na to przede wszystkim dwie rzeczy – chęć zaoszczędzenia czasu oraz otrzymanie kontaktu do już sprawdzonego fachowca. 

Jakie są popularne alternatywy? Jeszcze nie tak dawno naturalnym odruchem było przejrzenie ogłoszeń w gazecie. Prasa drukowana odchodzi jednak do lamusa i obecnie już mało kto przegląda reklamy w czasopismach. Ich miejsce zajęły wyszukiwarki internetowe i duże portale ogłoszeniowe. Najpierw trzeba przejrzeć dostępne ogłoszenia, a później podzwonić po potencjalnych wykonawcach, dogrywając jeszcze termin i stawkę. 

Intensywny rozwój usług mobilnych sprawił, że wiele spraw można obecnie załatwić za pośrednictwem swojego smartfona. Nie inaczej jest ze znalezieniem specjalisty. Aplikacja Fixly łączy osoby zlecające usługę z odpowiednimi wykonawcami. Działa ona jak nasz znajomy w kieszeni. Nie trzeba przeglądać dziesiątek ogłoszeń – wystarczy wybrać usługę, odpowiedzieć na kilka pytań doprecyzowujących i wysłać zapytanie. Trafia ona do wykonawców ze wskazanej okolicy. Ci, którzy będą zainteresowani sami wysyłają swoje oferty do zlecającego. 

Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu na poszukiwaniach i przeglądaniu ogłoszeń. Dlaczego jednak korzystanie z Fixly jest jak pytanie znajomego o polecenie? Odpowiedź to: opinie. Na Fixly można sprawdzić, jak oceniani są wykonawcy przez swoich wcześniejszych klientów. Fixly to ponad 400 różnych usług w 19 kategoriach głównych, takich jak Remont, Motoryzacja, Transport, Ogród, Meble i Zabudowa czy Usługi finansowe. 

Każdy wykonawca na Fixly ma profil, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat jego usług. Dowiemy się z niego np.: jak długo działa w branży, ile jest już na Fixly, a także przejrzymy galerię zdjęć z wcześniejszych realizacji. Przede wszystkim jednak znajdziemy tam wspomniane wcześniej opinie, które są nieocenioną pomocą przy podjęciu ostatecznej decyzji o tym, komu powierzyć wykonanie usługi. 

Więcej na https://fixly.pl/

Informacja prasowa