SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

irokez męski punk
Lifestyle Moda

Irokez męski punk – awangardowa fryzura

Każdy mężczyzna chce przyciągać wzrok kobiet, dlatego dbałość o swój wygląd jest dla nich kwestią kluczową. Trzeba przyznać, że proste fryzury tworzone za pomocą maszynki do cięcia włosów są obecnie mało popularne. Wynika to z faktu, że istnieje niewiele stylizacji, które mogą zostać wykreowane za pomocą takiego urządzenia. Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, iż ścinanie włosów przy użyciu nożyczek sprawia, że włosy są lekkie i puszyste. Dlatego zdecydowanie zaleca się korzystanie z usług profesjonalnych fryzjerów, którzy z należytą dbałością podchodzą do każdego zlecenia. Ponadto taki fachowiec jest w stanie doradzić, jaka fryzura znajduje zastosowanie do danego modelu twarzy. Warto skorzystać z takie porady, bowiem uzyskany efekt może być wręcz olśniewający. Przeczytaj więcej w naszym artykule o irokez męski punk!

Odważna i modna fryzura męska 2021

Jedną z najpopularniejszych w ostatnich miesiącach fryzur jest irokez męski punk. Trzeba przyznać, że jest to bardzo odważna stylizacja, która do niedawna kojarzyła się w sposób negatywny. Obecnie, gdy powszechnie podkreśla się prawo do własnego wizerunku, mężczyźni chętniej korzystają z możliwości noszenia takiej fryzury. W pierwszej kolejności należy zdecydować się na długość boków. Ich preferowana długość to 3 mm w okresie letnim oraz 6 mm w czasie zimy. Oczywiście nie są to reguły, bowiem możliwe jest także całkowite wygolenie włosów po bokach głowy.

Dobrym rozwiązaniem jest również zakreślenie linii bądź innych ornamentów, które będą przyciągały wzrok. Duże znaczenie ma fakt, że w takim wypadku konieczne jest zdecydowanie się na dłuższe włosy niż w przypadku irokeza jednolitego. Tył głowy oraz jej front powinny zostać ostrzyżone nożyczkami. Zaleca się, aby te partie były cztery razy dłuższe niż włosy po bokach głowy. Bardzo popularne jest wycięcie włosów z tyłu głowy do trójkąta i wyprofilowanie ich długości. Takie zabiegi robią jednak profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa, dlatego w przypadku, gdy dana osoba zdecyduje się na kreację tego typu, powinna udać się do profesjonalnego stylisty. Z pewnością jest to modna fryzura męska 2021!

irokez męski punk

Gdzie znaleźć odpowiedniego fryzjera?

Jeśli interesuje Cię irokez męski punk, to koniecznie musisz znaleźć odpowiedniego fryzjera. Wbrew pozorom nie jest to łatwa fryzura! Wymaga ona zarówno odpowiedniego cięcia, jak i później wprawy w jej układaniu. Dlatego warto znaleźć sprawdzonego fryzjera. Pokaże on nam jak w codziennym życiu układać irokeza i dbać o włosy. Odpowiednie cięcie i strzyżenie ułatwi nam pracę! Jednak gdzie znaleźć fryzjera, którego specjalnością jest irokez męski punk? Najlepiej sprawdzić najbliższe salony z Twojej okolicy. Najprościej zrobić to za pośrednictwem Internetu! Zwykle na stronach poszczególnych salonów można znaleźć portfolio różnych osób. Jeśli tylko zobaczymy tam irokez męski punk – wybierzmy właśnie to miejsce!

Zobacz także: PROSTOWNICE FRYZJERSKIE RANKING

Jak sprawić, by irokez męski był jeszcze ciekawszy?

Samo cięcie i ułożenie codziennie fryzury to nie wszystko! Warto pomyśleć o jeszcze odważniejsze stylizacji włosów. Najprostszym sposobem jest zdecydowanie się na farbowanie. Irokez męski punk, który dodatkowo jest w bardzo odważnym kolorze, będzie z pewnością rzucał się w oczy. Zrobi po prostu efekt WOW! Jaki kolor najlepiej wybrać? Do stylizacji punkowej z pewnością będzie pasować czerwony, zielony lub czarny. Jednak i w tym przypadku należy udać się do sprawdzonego fryzjera. W tym przypadku mistrza koloryzacji! Szczególnie w przypadku mężczyzn, którzy wcześniej nie farbowali włosów, trzeba odpowiednio przygotować pasma i je zabezpieczyć. Często ciężko jest znaleźć fryzjera, który jednocześnie jest perfekcjonistą jeśli chodzi o koloryzacje, jak i takie ekstrawaganckie fryzury. Można więc wykonanie całej stylizacji rozłożyć na dwa. Najpierw udać się na koloryzację, a następnie na cięcie i strzyżenie.

Jeśli już zdecydujesz się na irokeza, to musisz koniecznie wyposażyć się w takie kosmetyki, jak:

  • pasta do włosów/guma stylizująca
  • lakier do włosów
  • pianka do stylizacji włosów

Irokez męski – czy to dobra fryzura na co dzień?

Z pewnością znajdzie się wielu entuzjastów takiej fryzury. Wiele mężczyzn myśli o czymś odważnym na swoich włosach. Jednak większość nie decyduje się na taki krok. Irokez męski punk to z pewnością fryzura odważna, jak i wymagająca codziennego przygotowywania. Jednak wcale nie oznacza to, że nie możemy jej zrobić! Oczywiście nie pojawimy się w niej na eleganckiej kolacji, czy też nie pójdziemy do pracy. Czy to ją wyklucza? Absolutnie! W codziennym życiu włosy, które są ścięte pod irokeza, mogą być układane także w inny sposób! Spokojnie stworzymy fryzurę pasującą do stylu casualowego, czy eleganckiego. Nie ma więc problemu, aby móc spełnić marzenia o irokezie. Warto spróbować i sprawdzić, jak czujemy się w takiej odważnej wersji!