SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

Lifestyle Moda

Plisowane spódnice do jakiej sylwetki pasują

Jako kobiety mamy różne upodobania oraz w inny sposób dopasowujemy ubrania do naszej sylwetki. Zazwyczaj cieszymy się, kiedy możemy iść na zakupy,bo lubimy wybierać ubrania, które są piękne i modne.

Zazwyczaj chcemy poświęcić odpowiednio dużo czasu na wybór strojów, które będą stanowiły dla nas wyraz naszej kobiecości. Niektóre panie zastanawiają się, czy dobrze będą wyglądały w rozkloszowanej spódnicy. Trzeba przyznać, że jest to model bardzo kobiecy, dodający wiele uroku. Kojarzy się z młodymi dziewczynkami, które często noszą sukienki i spódnice o tym kroju, ale nie znaczy to, że są zarezerwowane tylko dla młodego wieku.

Plisowana spódnica plus size

Plisowana spódnica dla puszystej dziewczyny wiąże się z ryzykiem, że jej posiadaczka będzie wyglądała jeszcze bardziej masywnie, ale jeśli zastosujemy się do kilku uwag, z pewnością zdołamy uniknąć tego efektu. Jeśli marzy nam się plisowana spódnica, ale mamy nadwagę to warto zadbać o to, aby kupić model, który ma podwyższony stan z szeroką gumką.

Długość plisowanej spódnicy – jak dobrać?

Warto również kupić odpowiednią długość takiej spódnicy. Niektóre panie decydują się na uszycie jej u krawcowej, ponieważ wtedy mają gwarancję idealnego dopasowania do ich figury. Czasem podoba nam się coś w sklepie i chcemy kupić to, lecz nie mamy przekonania czy będziemy chodzić w danym modelu. Warto wtedy wstrzymać się z zakupem albo dokładnie przymierzyć i poprosić o radę koleżankę, która podpowiada nam w czym wyglądały najlepiej.

Z czym łączyć plisowaną spódnicę?

Trzeba pamiętać o tym, że wybierając plisowaną spódnicę dobrze jest wybierać do niej prostą bluzkę lub zwykły top, które zrównoważą szeroką spódnicę. Warto pamiętać również o tym, aby stylizacje dobrze połączyć ze sobą pod względem kolorystycznym. Nie będzie to skomplikowane, jeśli będziemy pamiętali o kilku ważnych szczegółach. Dobrze jest wybrać spódnicę, która będzie wykonana z materiału odpornego i wysokiej jakości. Ważne jest również to, żeby nie gniótł się on przesadnie, ponieważ prasowanie plisowanki jest bardzo czasochłonne i zazwyczaj chcemy tego uniknąć, dlatego zazwyczaj szyje się je ze specjalnych materiałów.

Zobacz także: https://www.szafatosi.pl/jak-dobrac-stanik/