SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

Uroda Zakupy

Serie kosmetyków od Makeup Revolution na różne okazje!

Kupowanie nowych kosmetyków to bardzo przyjemna chwila. Uwielbia ją wiele kobiet! Obojętne, czy to nowy krem, cień do powiek czy szminka. Wszystko może nas bardzo ucieszyć! Jedne kobiety wybierają ciuchy, drugie kosmetyki! Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele najróżniejszych produktów. Od nadmiaru możemy poczuć nudę! Jednak Makeup Revolution wyszło naprzeciw naszym potrzebom. W ich asortymencie co roku możemy znaleźć okazjonalne serie kosmetyków! Zrób sobie prezent na Walentynki, Boże Narodzenie czy Wielkanoc! Może chcesz uczcić Halloween? Dla każdego znajdzie się tu coś ciekawego!

Makeup Revolution na Halloween!

Zacznijmy od czegoś, co niektórych może przerazić! Jednak czy nie o to chodzi w Halloween? Makeup Revolution z okazji święta duchów wypuściło serię kosmetyków w iście przerażającej odsłonie. Z ich użyciem można stworzyć zniewalające charakteryzację na bal przebierańców lub imprezę halloweenową. Największą furorę zrobiły rozświetlacze zamknięte w opakowania wyglądające jak… gałki oczne! Mogliśmy także postawić na płyną wersję kosmetyku, której opakowanie było przezroczystą czaszką! Wśród innych produktów znalazła się paleta brokatowych cieni do powiek oraz akcesoria do charakteryzacji, między innymi sztuczna krew. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także palety farbek do twarzy oraz cieni do powiek. Po ich przetestowaniu zebrały wiele pozytywnych opinii!

Świąteczna seria kosmetyków od Makeup Revolution

Skoro dostaliśmy tyle dobroci na Halloween, to co czekało na nas na Boże Narodzenie? Jeszcze więcej świetnych nowości! Największą z nich z pewnością był Kalendarz Adwentowy wypełniony kosmetykami na każdy dzień! Wśród nich można było znaleźć produkty do ust, pojedyncze cienie do powiek, pędzle oraz pełnowymiarową paletkę do oczu! Oprócz kalendarza adwentowego możemy kupić zestawy prezentowe, które uszczęśliwią naszych najbliższych! Są pięknie zapakowane i zawierają różne połączenia kosmetyków do makijażu.

Coś od króliczka – Makeup Revolution na Wielkanoc!

Z okazji świąt Wielkiej Nocy także została wydana specjalna seria kosmetyków. Tym razem były to przeurocze paletki z cieniami do powiek. Wydano dwie wersje. Pierwsza z nich to paletki w kształcie pisanki! Jednak nie takiej zwykłej. Miały piękne, modne kolory. W środku znalazło się 5 cieni do powiek oraz dwa produkty do twarzy – róż oraz rozświetlacz. Druga wersja kosmetyku była zamknięta w króliczka wielkanocnego! Tutaj również kolor opakowania zniewalał – metaliczne odcienie rządzą! W środku aż 8 cieni do powiek.
Który produkt podoba Ci się najbardziej?