SzafaTosi.pl

Lifestyle, Moda, Uroda, Zakupy, Zdrowie

sombre karmelowe
Uroda

Sombre karmelowe – hit czy kit?

Boom na sombre karmelowe utrzymuje się już rok i z każdym miesiącem zyskuje kolejne swoje zwolenniczki. Warto się przyjrzeć tej nowoczesnej koloryzacji. Jest ona delikatna, a ewentualne odrosty mało widoczne. Taka koloryzacja sprawdzi się u każdej kobiety.

Karmelowe sombre sprawdzi się bardzo dobrze u brunetek

Każda z nas ma czasem taki czas, w którym chce coś w sobie zmienić. Najczęściej kończy się to na wizycie u fryzjera. Zamiast obcinać włosy, czego zapewne byśmy niedługo pożałowały, można wybrać nietuzinkową koloryzację. Sombre ma to do siebie, że wygląda świeżo i naturalnie, nawet jeśli mamy duże odrosty. Rozjaśnione końcówki włosów sprawiają, że nasza twarz wydaje się bardziej rozpromieniona oraz młodsza. Można powiedzieć, że odmieniają cały nasz wizerunek.

Jeśli w ogóle nie znamy się w temacie koloryzacji włosów, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do specjalisty i zapytanie go o to co będzie do nas pasować. Zaoszczędzimy wtedy nie tylko czas, lecz także pieniądze i bardzo często nasze nerwy. Jednak fryzura jest niesamowicie ważna. Równie ważna jak makijaż i strój. Powinna być zadbana, elegancka i delikatna.

sombre karmelowe

Sombre karmelowe pasuje do niemalże każdej stylizacji

W Internecie możemy znaleźć bardzo dużo zdjęć celebrytek, które cieszą się już kolejny z rzędu sezon koloryzacją sombre. Wygląda ona dobrze niezależnie od tego, jakiej karnacji jest gwiazda. Ważne jest to, że karmelowe sombre musi wyjść od ciepłego odcienia włosów. W innym wypadku nie będzie to wyglądało ani naturalnie, ani estetycznie. A przecież właśnie w tym tkwi sens sombre.

Gdy jesteśmy posiadaczkami zimnego odcienia, fryzjer powinien najpierw nałożyć nam ciepły kolor, a później dopiero zrobić karmelowe sombre. Jeżeli chodzi natomiast o długość włosów – im dłuższe tym lepszy efekt będzie miała taka koloryzacja. Najlepiej sprawdzi się ona u kobiet, które mają włosy co najmniej do ramion.

Zobacz: FRYZURA WIECZOROWA

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat karmelowego sombre?

Z pewnością bardzo ważne jest to, że nie bez znaczenia jest jakość farby i kosmetyków, których używamy do włosów. Gdy użyjemy najlepszych produktów, to będziemy mieć pewność, że nasz wybór nie będzie pomyłką, a kolor przez długi czas będzie świeży oraz naturalny. Jeżeli mamy bardzo cienkie włosy, wybór karmelowego sombre jest dosłownie strzałem w dziesiątkę. Wynika to z tego, że pasemka nadają wrażenia objętości włosów. Wystarczy raz zrobić sombre, a w przyszłości bardzo ciężko nam będzie z tego wyboru zrezygnować.

Wbrew powszechnej opinii, karmelowe sombre jest nie tylko dla kobiet o ciemnych włosach. W Internecie możemy znaleźć wiele zdjęć, które pokazują jak pięknie w tej koloryzacji wyglądają blondynki. Sombre jest niezwykle łatwe w utrzymaniu. Należy je jednak odpowiednio pielęgnować także na co dzień w domu.

Należy pamiętać jednak o tym, iż rozjaśnianie włosów nie powinno być większe niż o 3 tony. Przejścia oraz cieniowania muszą być niemalże niewidoczne. Lepiej nie robić tego samego w domu, tylko udać się do fryzjera, ponieważ można sobie zrobić bardzo duży problem, trudny do naprawienia.

Sprawdź: Hiszpańskie fryzury

sombre karmelowe

Rudowłose piękności także mogą skorzystać z tego typu koloryzacji z powodzeniem. Jak widać, karmelowe sombre jest niezwykle uniwersalne. Sombre jest popularne nie tylko w Europie, lecz także w każdym zakątku świata. Nic w tym dziwnego, jest to hit jesieni! Jeżeli chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie, warto jest zacząć od włosów. To bardzo szybka i przyjemna metamorfoza. A wizyta u fryzjera to coś, co lubi chyba każda kobieta. To czas dla siebie. Jeżeli nie jesteśmy nadal pewne, czy karmelowe sombre jest dla nas, warto jest skorzystać z analizy kolorystycznej, która nakieruje nas na odpowiedni dla nas wybór.

Z karmelowego sombre skorzystały już takie gwiazdy jak Anna Mucha czy Anna Lewandowska. Jak widać, prezentują się one pięknie i świeżo. A jeżeli po koloryzacji nie będziemy zadowolone, to nie ma co się denerwować niepotrzebnie. Przecież to są tylko włosy! Odrosną, można także nałożyć kolejną farbę, która zakryje niechciane sombre.

Zobacz: BRĄZ Z REFLEKSAMI